Modulárny krb FLOKI pravý - INDIAN BLACK

Záručná doba: 24 mesiacov
Výrobca: KRATKI
Dostupnosť: info v obchode
2 875.00 bez DPH
3 450.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Modulárny krb FLOKI BOX je kombináciou modernej a ekologickej vložky FLOKI s bočnými otváracími dvierkami a modulárneho puzdra na oceľovom ráme so žulovými panelmi. Vďaka minimalizmu krytu sa dokonale hodí do každého interiéru. 

 
JEDINEČNOSŤ

Najmä s ohľadom na tých najnáročnejších zákazníkov sme vytvorili niečo úplne jedinečné. Hotový krb FLOKI BOX zaujme svojou originalitou a čistotou formy a krásneho vidina ohňa prúdiaceho z rohového ohniska poteší každého.

 
RÝCHLA A JEDNODUCHÁ MONTÁŽ
Čas je u väčšiny našich zákazníkov "nedostatkový tovar", preto je tento model navrhnutý tak, aby bola montáž maximálne jednoduchá a intuitívna. Zostava sa skladá z krbovej vložky FLOKI, podstavca, modulárneho krytu a príslušenstva potrebného pre správnu montáž. Kompletné zostavenie je veľmi jednoduché. Niekoľko hodín postačuje na to, aby ste si mohli vychutnávať príjemnú atmosféru a pohľad na tancujúce plamene.
 
 
EFEKTÍVNE VYKUROVANIE

Množstvo inovatívnych riešení použitých v krbovej vložke FLOKI zaisťuje, že vykurovanie domácnosti je efektívne a s maximálnym využitím energie. Výkon tohto modelu Vám umožní vykurovanie plochy až 100 m2. Spaľovaním suchého tvrdého dreva tiež šetríte peniaze. Nezávislý výskum jasne uvádza, že drevo je jedným z najlacnejších zdrojov vykurovania. 

 

V HARMÓNII S PRÍRODOU

Sme zameraní na ekológiu! Spaľovaním suchého dreva v našich zariadeniach sa staráte o životné prostredie. Neprispievate k tvorbe smogu. To všetko vďaka tomu, že naše krby spĺňajú najprísnejšie ekologické kritériá, v prvom rade je to Ecodesign a nemeckú normu BImSchV 2.

 

5 ROKOV ZÁRUKA.. a nestarajte sa o nič!

Za kvalitou našich výrobkov si stojíme a preto na ne ponúkame 5 ročnú záruku. Výber nášho produktu zaisťuje pokoj, bezproblémové používanie a dlhoročnú spokojnosť.

Hmotnosť  446.5 kg

Nominálny výkon (kW)8.0

Výkonný rozsah (kW)3.5 - 11.0

Palivo  Drevo

Materiál  Oceľ

Externý prívod vzduchu  Áno

Popolník  Áno

Účinnosť (%) 79.7

Emisie CO (13% O2 VOL. %) 0,08

Max. dĺžka polien (mm) 400

Dymovod Horný / Zadný

Priemer dymovodu (mm)160

Teplota spalín (°C) 270

Kolekcia FLOKI

Výrobca  KRATKI

Otváranie dvierok  Bočné

Nastaviteľné nohy  Áno

Farba prevedenia  INDIAN BLACK - čierna