Modulárny krb SIMPLE 8 BOX biely ľavé presklenie

Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: info v obchode
1 800.00 bez DPH
2 160.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Modulárny krb SIMPLE BOX je spojením modernej a ekologickej krbovej vložky SIMPLE s oceľovou obstavbou v bielom prevedení. Ako celok je výbornou reakciou na súčasné trendy v interiérovom dizajne za dostupnú cenu. Skvelé parametre a dvojstranné presklenie, ktoré vytvára útulnú atmosféru.
 
JEDINEČNOSŤ
SIMPLE BOX bol vytvorený s ohľadom na každého zákazníka - jedinečný krb, ktorý upúta pozornosť svojou originalitou a čistotou.
 
RÝCHLA A JEDNODUCHÁ MONTÁŽ
Čas je u väčšiny našich zákazníkov "nedostatkový tovar", preto je tento model navrhnutý tak, aby bola montáž maximálne jednoduchá a intuitívna. Zostava sa skladá z krbovej vložky SIMPLE, podstavca, modulárneho krytu a príslušenstva potrebného pre správnu montáž. Kompletné zostavenie je veľmi jednoduché. Niekoľko hodín postačuje na to, aby ste si mohli vychutnávať príjemnú atmosféru a pohľad na tancujúce plamene.
 
EFEKTÍVNE VYKUROVANIE

Množstvo inovatívnych riešení použitých v krbovej vložke SIMPLE zaisťuje, že vykurovanie domácnosti je efektívne a s maximálnym využitím energie. Výkon tohto modelu Vám umožní vykurovanie plochy až 140 m2. Spaľovaním suchého tvrdého dreva tiež šetríte peniaze. Nezávislý výskum jasne uvádza, že drevo je jedným z najlacnejších zdrojov vykurovania.

 

V HARMÓNII S PRÍRODOU

Sme zameraní na ekológiu! Spaľovaním suchého dreva v našich zariadeniach sa staráte o životné prostredie. Neprispievate k tvorbe smogu. To všetko vďaka tomu, že naše krby spĺňajú najprísnejšie ekologické kritériá, v prvom rade je to Ecodesign a nemecká norma BImSchV 2.

 

5 ROKOV ZÁRUKA.. a nestarajte sa o nič!

Za kvalitou našich výrobkov si stojíme a preto na ne ponúkame 5 ročnú záruku. Výber nášho produktu zaisťuje pokoj, bezproblémové používanie a dlhoročnú spokojnosť.

Hmotnosť 328 kg

Nominálny výkon (kW) 8.0

Výkonný rozsah (kW) 3.0 - 10.0

Palivo  Drevo

Materiál  Liatina, oceľ

Externý prívod vzduchu  Voliteľne

Popolník  Áno

Účinnosť (%) 80

Emisie CO (13% O2 VOL. %)0,10

Max. dĺžka polien (mm) 330

Dymovod  Horný

Priemer dymovodu (mm) 200

Teplota spalín (°C) 238

Kolekcia  HOME EASY BOX

Výrobca  KRATKI

Otváranie dvierok  Bočné

Nastaviteľné nohy  Áno

Presklenie Rohové - ľavé